Dravé podnikatelské prostředí není pro každého. Kdo chce uspět, musí čas od času i něco riskovat. Za takové riziko bývají vysoké odměny v podobě obrovských zisků v budoucnosti. Příležitosti čekají opravdu za každým rohem, a i vy je můžete využít. Už se vám taková naskytla? Tentokrát ji nepromarněte! Že nemáte dostatečnou hotovost na to, abyste ji využili? Ale máte! Získáte ji s nebankovní americkou hypotékou! Její vyřízení je otázkou několika krátkých chvil a poskytne vám dostatek finančních prostředků za velmi nízký úrok. Proč byste si měli vybrat právě americkou hypotéku? Protože se jedná o úvěr, u kterého není nutné dokládat účel čerpání. Sice jej zaručíte nemovitým majetkem, ale peníze nemusíte použít k nákupu nemovitosti nebo její rekonstrukci tak, jak vám předepisují přísná pravidla pro poskytování běžných hypotečních úvěrů. Částku, kterou získáte připsanou na bankovní účet bez obav použijte pro investici, která vám přinese zajímavé zisky.

prasátko
 
Rady pro sjednání půjčky
Jakmile si sjednáváme půjčku, máme tendenci k tomu, dohodnout si co nejkratší dobu splácení. Postupujte však chytře! Dohodněte si naopak dlouhou dobu splatnosti, protože získáte povinnost nízké měsíční splátky. Jakmile budete mít volnou částku, můžete ji použít k mimořádným splátkám nebo k uhrazení zbývající částky úvěru v plné výši. Nebudete platit nic navíc. Povinnost nízké měsíční splátky znamená, že vás splácení neohrozí ani ve chvíli, kdy se předpokládaný zisk z investice nezrealizuje ihned, ale budete muset čekat delší dobu.

úspory
 
Nezávazná kalkulace
Prostřednictvím on-line formuláře můžete vyplnit kontaktní údaje a částku, kterou byste potřebovali vypůjčit. Obratem získáte návrh půjčky, včetně předpisu měsíčních splátek a výše úroků. Každá žádost je posuzována individuálně, proto se můžete těšit na nejlepší návrh řešení vaší aktuální finanční situace.
 

3.3/5 - (3 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup