S lítostí si prohlížíte a listujete v časopisech, kde jsou ukázky moderního designového bydlení a rádi byste kousek z toho měli doma, ale netroufnete si na kompletní změnu?

kuchyně design

Není nic jednoduššího, než oslovit bytového architekta Praha Bydesign, kde vám zkušený tým profesionálek splní vaše touhy a přání dokonalého bydlení dovedou k dokonalosti. Nechejte si poradit od těch, které se práci v navrhování interiérového designu věnují už roky a mají obrovské zkušenosti. Dovedou skvěle propojit vaše představy s přihlédnutím k vašim finančním možnostem a hlavně, jejich cílem je vaše naprostá spokojenost. Vyznávají systém posloupnosti. Klient-seznámení-vstřícnost-návrh-komunikace-realizace. A tento proces končí vždy naprostým nadšením klienta, který se sice vrací do svého domova, který zná, ale přesto zjistí, že je naprosto jiný a dokonalý. Přesně takový jaký si představoval.

Designérky navrhují promyšleně a srdcem. Jejich cílem není, abyste měli byt v naprosto moderním a přepychovém stylu, ale především, abyste se v něm dobře cítili a byl především útulný pro celou vaši rodinu. Vědí, že každý zákazník je jiný a každý má jiné představy a tak přistupují ke klientovi. Nikdy nenabízejí pouze svůj pohled, ale kombinaci vašich představ propojených s možnostmi s co největším možným použitím fantazie tak, aby každý návrh byl jiný a osobní právě pro toho kterého klienta. Podstatné pro bytového architekta je co největší možné využití prostoru tak, aby bylo vše uspořádáno ladně a vše splňovalo svůj účel.

jídelní stůl

Jak bude následný proces probíhat? Při první nezávazné a bezplatné návštěvě sdělíte vaši představu, jenž komunikujete s bytovým architektem, který zjistí, co pro vás může v maximální možné míře udělat a sdělí vám cenovou nabídku. Vy si můžete vybrat, zda hodláte kompletně změnit vaše bydlení anebo chcete jen zkonzultovat případné menší změny.