Může v našem světě existovat půjčka, která by Vám udělala radost? Když nad tím tak člověk přemýšlí, tak se mu to může zdát jako nesmysl, protože každou půjčkou se zadlužujete, musíte každý měsíc splácet měsíční splátky, k tomu náleží úroky, tedy nějaká částka v měsíční splátce, kterou platíte v podstatě jen tak, čili vyhazujete peníze, ale to se bere jako samozřejmost, protože úroky jsou u každé půjčky a ke všem bankovním i nebankovním půjčkám a úvěrům neodmyslitelně patří. Právě proto by si člověk myslel, že půjčky a úvěry musejí lidé nenávidět, protože přeplatí peníze, které už nikdy v životě neuvidí, které vlastně „vyhodí“. Vyhodí je ale za něco, co jim prospívá, co jim dělá radost, za což jsou vděční, takže to vlastně děláme rádi, protože jenom díky těmto „vyhozeným“ penězům můžeme získat to, po čem opravdu toužíme, můžeme si postavit díky tomu dům. Vlastní obydlí, ve kterém budeme bydlet třeba do konce života. Bez úvěru bychom toho jen těžko dosáhli, takže půjčky jsou opravdu v některých případech potřeba a proto je můžeme milovat. Někteří je tedy nenávidí a nevidí v nich žádný potenciál, ale naopak existují lidé, kteří si jejich sílu a kouzlo moc dobře uvědomují.

žena tašky

Dalo by se tedy říct, že snad může existovat půjčka, která Vám opravdu udělá radost. Protože jenom díky tomu si například můžete založit podnikání nebo rovnou firmu.

Díky půjčkám a úvěrům můžete také svou firmu udržet v chodu, překlenout období, když nemáte peníze nebo se vyplatit z exekucí.

peníze obálka

Nebankovní hypotéka bez registru je v našem případě název pro podnikatelský úvěr.

Tento způsob půjčky je velice jednoduchý a je založen na tom, že ručíte nemovitostí. Bez registru se v tomto případě píše proto, že se sice registry projíždí, každý poskytovatel úvěru si totiž musí překontrolovat veškeré informace o klientovi, ale záznam se dá tolerovat, proto to znamená, že úvěr můžete získat například i se záznamem.