Mnoho potencionálních žadatelů o půjčku se obává toho, že budou zkoumány podrobnosti z jejich života. A to v podobě registrů dlužníků anebo výše jejich příjmu. Je pravda, že je to zavedená praxe. Ale pouze v bance.

  • Pokud se obrátíte na nebankovního poskytovatele, pak budete těchto procedur ušetřeni.

finanční prostředky, které pomohou k úspěchu.jpg

Hypotéka bez doložení příjmu ferovahypoteka.cz je založena na zástavě nemovitosti. Proto je jakékoliv zkoumání událostí ze života žadatele naprosto zbytečné. Tuto hypotéku mohou tedy dostat i živnostníci, firmy a podnikatelé s nízkým daňovým přiznáním.

  • Jestliže je žádoucí, aby se právě příjmy a registry nezkoumaly, pak je nabízena standardní úroková sazba od 6,9 procent.
  • Pro žadatele, kteří se mohou vykázat čistým registrem anebo mají pouze záznam nevýznamného charakteru, je připravena finanční pomoc s úrokovou sazbou od tří procent.

Velkou výhodou nebankovních hypoték je rychlost jejich vyřízení.Od podepsání úvěrové smlouvy to může být pouhých čtyřiadvacet hodin. Další výhodou, kterou nebankovní poskytovatel přináší, je absence jakýchkoliv poplatků předem.

  • Nečeká vás ani žádné nepříjemné překvapení v podobě dodatečných (skrytých) poplatků.

Nechte si analyzovat své možnosti

Získat americkou nebankovní hypotéku je velice snadné a dosáhnout na ni může v podstatě každý podnikatel i drobný živnostník. Postačí jen věk od osmnácti let a vlastnictví vhodné nemovitosti, která se nachází na území České republiky. Ale i tato podmínka se dá obejít. Jestliže žadatel vhodnou nemovitost nemá, pak je možné přibrat ještě třetí stranu jako spolužadatele.

hypoteční smlouva s maketou nemovitosti.jpg

  • Pokud si stále ještě nejste jisti, jestli je právě tento produkt pro vás tím pravým, pak není problém nechat si vypracovat nezávaznou nabídku zdarma.
  • V ní se dozvíte, jaké máte možnosti.

Kalkulačku na americkou hypotéku budete mít k dispozici.