Zavalení nekončící prací, se nemůžete dočkat okamžiku, kdy budete mít prostor konečně vypnout mozek, i tělo. Pokud taková chvilka ne a ne přijít, jdete ji naproti a uspořádáte pánskou jízdu. Je známo, že ženy si umí svou „dámskou jízdu“ pořádně užít! Jak jsou na tom muži, a co, na ni vlastně dělají?
alkohol
Pro srovnání si napíšeme, jak takové zastoupení žen, prožívají ony:
–        na prvním místě jsou DRBY!
Ženy se často schází s cílem vzájemně si vyměnit nové informace. A absolutně nezáleží na tom, jestli se jedná o to, že si sousedka koupila nového psa a je naprosto děsný, nebo o partnerově mamince, které nejsou dost dobré. Větší část, ale zaberou drby o kamarádkách, které u toho samozřejmě přítomné nejsou. A ještě tento „večírek“ pokládají za naprostou „jízdu“!
–        druhé místo patří alkoholu
Ženy si také rádi „vyhodí z kopýtka“ a sem tam, něco popijí. Mnohdy se ale stane, že nadměrnou dávku alkoholu nezvládnou, a z párty je nakonec jenom stav opilosti. Muži toho snesou více, dámy poučte se!
–        třetí místo je „vohoz“
Základem každé pekelná dámské jízdy, je dokonalý a ďábelský outfit! Ženy si rádi vyjdou i z důvodu, aby se hodili do krásných šatů, bot a nádherně nalíčené. Chtějí se líbit a pokud, jich je na jednom místě takových více, je to nepopíratelně sexy. A ony to vědí!
muži s parukou
V čem, ale spočívá kouzlo takové pánské jízdy?
–        prvenství holduje alkohol
Muži se prostě rádi sejdou, aby si vypili. Není důvod, říkat opak, protože to stejně nemá smysl zapírat. Základem takové jízdy, je pořádně se opít a na chvíli vypnout. Je to normální, je to pochopitelné a je to hlavně čas od času, potřeba!
–        za druhé, pokecat!
Pokud si žena myslí, že má doma muže skoupého na slovo, měla by s ním jednou vyrazit na pánskou jízdu. Prý, toho muži moc nenamluví … To by jste se milé dámy divili, jak jim to povídá, když mají v sobě nějakou tu „motivaci“. Navíc, u piva se řeší naprosto vše. Od politiky, přes práci, ekonomiku, peníze, až po ženy.
maska ke kostýmu
–        třetí místo – získávání přátelství
Tady si můžeme ukázat názorný příklad, jak jedno navazuje k druhému. Takový muž v podnapilém stavu, má na „pánské jízdě“ potřebu, kamarádit se všemi, co mu přijdou pod ruku. Je to vtipné, je to hezké, ale je to jenom na jeden večer. Děje se to všude a popravdě, všude je proto i veselo a zábava. Muži se totiž umí odvázat stejně dobře a pořádně, jako ženy!