Jestliže je vaše dítě akční a neustále se „předvádí“, jak vy říkáte – přemýšleli jste někdy o tom, zda by bylo vhodné zkusit ho zaujmout v takovém dětském kroužku, kde by zužitkovalo svou neuvěřitelnou představivost a pohyb?

dítě sní

Možná jsme tu právě i pro vás. Pořádáme v Třemšíně pod Rožmitálemdivadelní tábor pro děti. A jezdí k nám děti, které se s divadlem ještě nesetkaly, ale mají k němu jakýsi vztah, který právě za naší asistence a pomoci zdárně rozvíjejí. A také se vesele a s nadšením vrací děti, které se s divadelním představením setkaly, divadlo aktivně hrají anebo o něm jen zatím snily. Možná, že i vaše dítko se ve svých představách stává králem, kouzelníkem nebo Harry Potterem.

Harry Potter

Zachyťte jeho nadšení pro hru právě teď a rozvíjejte jeho talent a nadání. Divadelní tábor organizujeme ji pár let a máme s pořádáním velké zkušenosti. Uvítám všechny děti od sedmi do sedmnácti let. Anebo vaši ratolest baví vymýšlet lotroviny a scénky s kamarády? Program máme připravený pro všechny „divadelní stupně“. Zabaví se u nás každý. Ať dítě, které má už amatérskou zkušenost s divadelními prkny, tak i dítě, které po nich zatím jen pokukuje.

O vaše potomky se zodpovědně postarají zkušení a v oboru kvalifikovaní vedoucí. Nejsme sice přímo divadelní školou, ale vedoucí, kteří povedou vaše děti k získání divadelních zkušeností, jsou učitelé v Základní umělecké škole, nadšení mladí studenti dramatické výchovy, divadelníci nebo i herci.

Uvítáme jak zkušené „divadelníky“ ve vašich dětem, tak naprosté začátečníky. Dovedeme podchytit zájem každého táborníka a program je uzpůsobený všem věkovým kategoriím. Nejedná se přímo o uměleckou přísnou výuku, víme, že to by děti nebavilo. Ale dětské aktivity jsou naplánované tak, že se střídavě věnujeme společně herectví, divadlu, improvizaci, hrajeme hry i v lese a všechno je podřízeno pestrému programu, radosti a spokojenosti všech dětí.