Ti nejmenší snad všichni milují narozeninové oslavy, obzvláště, když si na ně mohou pozvat své oblíbené kamarády a také spolužáky. Tak proč jim tuto akci neumožnit? Přemýšlíte proto o vhodném místě, kde by se mohla takováto akce konat a kde by bylo o zábavu a občerstvení postaráno? Pak to nechte na nás. U nás v trampolínovém parku jsme připraveni na malé oslavenci, jeho hosty a také na dohlížející rodiče. O zábavu u nás bude postaráno a nudě zůstanou dveře zavřené.
dětské narozeniny
Když stylová oslava narozenin pro děti, tak jednoznačně v jumpparku. Malí i velcí budou nadšeni. Na oslavence i jeho hosty bude čekat občerstvení a nápoje, oslavenec si může přinést svůj vlastní dort. Bude to tak neobyčejná party, která bude okořeněná pronájmem trampolín.
A s čím si může oslavenec se svými malými hosty přípít? Na pořádnou oslavu to chce stylový přípitek, takže u nás nechybí ani dětské šampaňské. Občerstvení a nápoje samozřejmě nebude chybět ani pro dohlížející rodiče, kteří se tak u nás také nebudou nudit a mohou posedět u dobrého jídla a pití.
Skákání na trampolíně miluje snad každé dítě, ale u nás je to doslova trampolínový ráj, ze kterého budou oslavenec i jeho hosté nadšeni. Skákání je umožněno na různých druzích trampolín, nechybí ovšem ani jiné atrakce, například interaktivní lezecká stěna, basketball, skákání do pěnových kostek nebo akrobatická žíněnka. Malí akrobati si tu tak mohou vyzkoušet svoje umění a naučit se nové a propracované kousky, se kterými sklidí úspěch v podobě potlesku. Díky přítomnosti akrobatické žíněnky si na své přijdou jak začátečníci, tak i zkušení profíci.
ledová jeskyně
Teď už jen nezbývá nic jiného než zarezervovat jumparénu na konkrétní den, a to ideálně alespoň měsíc dopředu, vytvořit stylové pozvánky pro oslavencovy malé hosty a pak už se jen těšit na pořádnou zábavu ve velkém stylu.