Tak schválně. Také každý den čtete v novinách, na všech informačních portálech jako seznam, nebo iDnes, prakticky skoro jako hlavní téma: „Autoškola, co byste měli vědět, víte, že nevíte, tohle byste ale určitě měli vědět…“, a tak podobně? Nějak se nám změnila vyhláška a většina českých občanů s platným řidičským oprávněním a zkušenostmi několika let, několika desítek let a nespočtem prověřených ujetých kilometrů, je vyzývána k testu, zda by autoškolu udělali i v dnešní době. A zvládli byste to?

typy motorových vozidel

Ať už jste se rozhodli pro „nové papíry“, nebo třeba kondiční jízdy, nezapomeňte, že výběr autoškoly je velmi důležitý. V autoškole Holešovice se vám dostane té maximální odborné pozornosti a výsledkem je nejen získané řidičské oprávnění, ale i dobrý pocit, že jste se danému úkolu věnovali svědomitě a svěřili se proto do rukou profesionálů.

vyražte na výlet

Na rok 2022 je zde připraven nový ceník, kde snadno zjistíte, že Autoškola Holešovice je opravdu nejlevnější v Praze. Takže tu máme prima cenu, skvělou dostupnost a mnoho dalšího, co by se nemělo zapomenout, jako třeba studentská sleva. Povím vám jeden příklad ze života, proč opravdu záleží na dobrém základu při získání zkušeností a prvních dovedností právě v první autoškole. Stejně jako většina studentů, i já jsem si udělal papíry v osmnácti. Cíl byl naprosto jasný: získat je co nejrychleji. A to se také povedlo. Až po několika letech, když jsem řidičské oprávnění rozšiřoval o kategorii „velká motorka“, tedy dvoustopý motorový prostředek s výkonem větším než automaticky získaná padesátka, vzpomněl jsem si na vše, co mě v těch osmnácti naučili. Je fajn, nebát se, že nakonec přijdete i o papíry na auto. To by bylo přeci jen trošku trapné. Autoškola je základ a stejně jako při každé jiné dovednosti, vše ostatní získáte nabytými zkušenostmi. V tomto případě najetými kilometry.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup