Ti šťastnější z nás si dopřávají různé zkrášlující procedury častěji, a pokud si myslíte, že byste si určitě zasloužili udělat něco pro sebe, podívejte se na několik možná netradičních tipů, jak si odpočinout, zkrásnět a zrelaxovat.
bílý ručník
· pivní lázně
Jestliže jste milovníci piva, budou mít pro vás pivní lázně ještě další rozměr. Po celé republice už je jich plno a samozřejmou nabídkou, v případě zájmu, bývá i nabídka pivní ochutnávky během procedury. Pivní lázně hledejte u menších pivovarů, kde bývá i velmi vstřícný přístup ke klientům. Najděte si své pivní lázně a náležitě si je užijte.
květiny a nohy
· rybí pedikúra
Pro krásu nohou můžete dělat hodně. Třeba klasickou pedikúru a manikúru, ale to už všichni známe a není to pro nás novinka. A co takhle to celé ozvláštnit a vydat se za novým zážitkem. Velmi často se pro tuto proceduru využívají rybičky Garra rufa. Tyto kaprovité rybky si pochutnávají na zbytcích odumřelé kůže a šimravý pocit si hodně lidí nenechá ujít.
· kryoterapie aneb léčba mrazem
Naprostý hit poslední doby nemusí odrazovat ani ty, kteří se s mrazivým prostředím zásadně nekamarádí. Vaše tělo je na určitou dobu vystaveno velmi nízkým teplotám, které mohou dosahovat až – 170 stupňů. Není to však nijak dlouhá doba, obvykle se jedná jen o tři minuty. Vzduch je navíc upraven a zbaven vlhkosti. Tím pádem má jen zdravý účinek a napomáhá k urychlení hojení zánětů, zlepšení metabolismu, platí na bolavá záda atd. Trošku jiná sauna, která stojí za vyzkoušení.
· lymfodrenáže
Pro ty, kteří jsou zběhlí ve způsobech detoxikace určitě nijak překvapivá novinka. Nicméně, lymfodrenáže patří mezi velmi příjemné procedury.  Podstatou je urychlení toku lymfy a napomáhání odbourávání tuku, prevence celulitidy atd. Oproti masážím nikdy nebolí ani nezpůsobuje nepříjemné pocity. Jednoduše si ležíte a kompresní návleky pracují. Pokud neznáte, vyzkoušejte.
lávové kameny
· masáž lávovými kameny
Jedná se o naprosto bezkonkurenční druh masáží obzvláště pro ty z vás, kteří jste se při těch klasických trápili. Pokud jste nenarazili na opravdu dobrého maséra, který zná limity vašeho těla, mohlo se stát, že jste měli i namožené svaly. To u tohoto druhu masáže nehrozí, ještě se dost často i vyspíte, protože lávové kameny na páteři vás absolutně uklidní a mají zázračné účinky.