Děti by měli trávit maximum volného času venku. A právě venku se dá užít spousta zábavy, ať už s věcmi, které jsou venku v přírodě nebo s nějakými k tomu určenými hračkami. Hračky na zahradu Chytrá liška zabaví vaše děti venku, ať už na trávě nebo na písku. S produkty z nabídky ušitých dětem přímo na míru si užijí zábavu, která jim zpříjemní pobyt venku. Děti tak budou mít spoustu možností, jak se venku zabavit a strávit spoustu příjemného času. Díky produktům z nabídky si mohou užít nejrůznější pohybové aktivity, ale také budou mít možnost zapojit svoji kreativitu a fantazii při nejrůznějších činnostech.hračky na písek.jpg
S ČÍM SI MOHOU DĚTI VENKU UŽÍT SPOUSTU ZÁBAVY

  • Houpací kruh

Je ideálním doplňkem venkovního dětského hřiště. Jednoduše se zavěsí a pak už se jen děti mohou donekonečna houpat a relaxovat v síťovaném houpacím kruhu.

  • Švihadlo

Je skvělým a nestárnoucím sportovním prvkem pro pohybovou aktivitu. Děti mohou překonávat svoje limity a také se učit nové a nové triky s přeskakováním přes švihadlo.

  • Stan

Díky látkovému stanu získají děti svůj vlastní soukromí prostor a schovávačku, kde si mohou hrát nebo si navzájem sdílet svá tajemství a také si užít spoustu dobrodružství. Indiánské teepee mohou během chvilky proměnit v dokonalý bunkr a schovávačku před rodiči. Tento herní prvek je vhodný nejen na ven, ale také do interiéru. Dětem tak nemusí být líto, pokud zrovna venku není hezky, protože si svůj stan mohou užít i uvnitř domova.

  • Konývka a lopatka

Konvička s lopatkou jsou nezbytnou výbavou každého malého zahrádkáře. Hodí se nejen na písek, ale také na starání se o opravdovou zahrádku, která potřebuje vyplít, okopat a zalít.hračka na zahradu.jpg

  • Kočárek pro panenky

Kočárek pro panenky je snem každé holčičky. Mohou tak vozit svoje panenky na procházky a ukázat jim tak venkovní svět.
Pořiďte vašim dětem parádní hračky na zahradu, které je zabaví na dlouho a motivují je k pobytu venku na čerstvém vzduchu.