Každý by chtěl pochopitelně žít na úrovni. Mít všechno, co je mu zapotřebí, nemuset si dělat starosti s tím, jak vyžije, a pokud to je třeba, jít a vše potřebné si koupit. Jenže to vše si žádá jediné – mít dostatek peněz. A to je problém. Peněz totiž spousta lidí dost nemívá.

Dnes a denně potkáváme nejenom ty, kdo jsou na tom po finanční stránce obstojně, ale i ty, kdo musejí počítat každou korunu, a také ty, kdo se svými příjmy vůbec nevystačí a žijí stěží z ruky do úst.

A ani ti, kdo jsou na tom slušně, nemohou nikdy spolehlivě tvrdit, že tomu tak bude až do jejich smrti. Vše se může kdykoliv změnit, a to i k horšímu.

rozsypané peníze

A co mají dělat ti, kdo se kvůli nízkým příjmům, nečekaným výdajům nebo jiným neblahým okolnostem ocitnou ve finanční nouzi? Ti se musí uskromňovat. A někdy ani to nestačí a pak přijde řada na téma půjčky.

Půjčit si pochopitelně lze. Příležitostí k tomuto kroku je u nás docela dost. Jenže aby někdo nějakou půjčku získal, musí nejprve splnit vše, co si zvolená finanční instituce přeje. A to není v nejednom případě ani trochu snadné.

Bankéři například požadují doložení dostatečně vysokých příjmů nebo dobře vypadající daňové přiznání, bazírují na registrech dlužníků bez poskvrnky a na dalších věcech, jež není nejednou ani trochu snadné splnit. A ten, kdo jim stoprocentně nevyhoví, mívá smůlu.

svazky dolarů

To se ale u nebankovní hypotéky bez registru Nebankovní hypotéky nestává. Tady jsou nároky, jež jsou na žadatele kladené, znatelně nižší. A vyhovět jim není vesměs žádný velký problém. Vždyť tu stačí jenom mít příjmy dostačující na splácení, plus je třeba zaručit se za půjčené peníze nemovitostí, a tím veškeré potenciální problémy končí. Kdo v tomto vyhoví, má vyhráno.

A kdo by tak nechtěl právě tento typ půjčky, že? Kde se není třeba plazit před úředníky po kolenou, kde se vše schvaluje rychle a peníze lze použít na cokoliv? Nad to prostě není.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup