Když člověk něco potřebuje, je tu zdánlivě snadná pomoc. Může přece jít a koupit si to. Protože jsou naše obchody zásobené dost dobře na to, aby sehnal vše, čeho je mu zapotřebí.

Jenže ono to zase až tak jednoduché není. K sehnání sice je prakticky cokoliv, jenže k tomu, aby si to člověk pořídil, jsou potřeba peníze. A těch se mnohým z našinců nedostává.

Jistě, žijeme v relativně bohaté zemi a jako celek si naše společnost nežije nijak mimořádně špatně, ale přece jenom se i v našich řadách vyskytuje dost těch, kdo mívají alespoň někdy hluboko do kapsy. A co mají dělat právě tito lidé?

Někdy by své finanční potíže zvládli i docela pohodlně, ale potřebovali by na to čas, který však nemají. Dejme tomu za měsíc, dejme tomu za půl roku, dejme tomu za rok nebo v jiném časovém horizontu by potřebné peníze vydělali nebo našetřili, jenže platit je třeba ve stanoveném termínu, respektive tehdy, kdy je to nezbytné, a to není leckdy právě ten okamžik, kdy člověk potřebné peníze má.

A pak takoví lidé potřebují půjčit. Aby zaplatili vše, co musí, s využitím peněz cizích, jež posléze vrátí.

karta v peněžence

Ale kdo takovým půjčí? Kdo sebere odvahu a svěří peníze někomu, kdo má finanční obtíže a nemůže nabídnout přílišné záruky, že se tato nelichotivá situace obrátí zase k lepšímu?

V bankách se v úspěch moc věřit nedá. Tam je potřeba doložit dostatečné příjmy, registry dlužníků bez záznamu a další přednosti, skýtající naději na to, že bude mít žadatel z čeho vracet, a to od lidí v nesnázích právě očekávat nelze.

nápis money

A pak je dobře, že existuje i nebankovní hypotéka na pozemek. Protože tu dostane prakticky každý, kdo se bude ochoten a schopen zaručit za půjčené peníze vlastní zmíněnou nemovitostí. Stačí mít jenom právě uvedenou možnost a k ní příjmy postačující alespoň ke splácení a člověk tu dostane to, co potřebuje. Za všeobecně příznivých podmínek, absencí poplatků předem počínaje a třeba i velice dlouhou dobou splácení po nízkých splátkách konče.

A nikdo tak nemusí být ztracen.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup