V dnešní době je u nás mnoho potenciálních zaměstnavatelů a prý zároveň relativně málo těch, koho by mohli zaměstnat. K čemuž si však připodotkněme, že ne všichni zaměstnavatelé stojí za to, aby se u nich někdo o práci ucházel, a zrovna tak jsou i nezaměstnaní, které nikdo soudný do práce nevezme.
Ovšem mezi zaměstnavateli, shánějícími se po pracovní síle, stejně jako mezi nepracujícími spoluobčany, jsou i ti, kdo se skutečně navzájem hledají.
krásná ozdobička
Jsou to namátkou ženy na mateřské dovolené, penzisté, studenti, handicapovaní a jinak jenom zčásti vytížení a peníze potřebující lidé na straně jedné a Selvintech na straně druhé. A když se tito doposud nenašli, nezbývá než tomu trochu napomoci. Protože jeden nikdy neví…
Pokud máte šikovné ručičky a nějaký ten čas, který doma promrháváte jenom a pouze proto, že tam nemáte do čeho píchnout, je možná právě to pravé pro vás.
vánoční zvonek
Brigád se sice v současnosti nabízí dost a dost, jenže ne každý za nimi může někam chodit či dokonce dojíždět, respektive se to někomu ani nemusí vyplácet. Zatímco práce z domu, kde může člověk zužitkovat jenom a pouze své volné chvíle, zase až tolik není.
A právě takovou práci vám Selvintech nabízí. Práci, při níž jste v teple svého domova a můžete se jí věnovat kdykoliv a právě tak dlouho a s takovou intenzitou, jak vám to vyhovuje. Protože tady nejde ani o plnění nějakých norem, ani o přesné dodržování termínů. A nejde ani o to, kolik jste toho v životě vystudovali a jaké mimořádné schopnosti a předpoklady máte. Tady jde vysloveně jenom o chuť někdy pracovat a přivydělat si úměrně svým zásluhám.
zlatá hvězdička
Což je vlastně svým způsobem i naplněním toho, za co jsme v listopadu 1989 cinkali na náměstích klíči. Protože tehdy jsme přece chtěli právě toto. Aby každý pracoval podle svých schopností a možností a aby byl odměňován tak, jak si skutečně zaslouží.
A proč si nezkusit vyplnit toto tehdejší přání právě dnes, že? V době, jež tomu přeje, u zaměstnavatele, který vás nepodrazí. A ani vás nebude zatěžovat zbytečnostmi, které nejsou vůbec zapotřebí, jen aby si dokázal, že je šéf.