Léto si většina lidí spojuje hlavně s velkými vedry a s tím souvisejícími vodními radovánkami. Pokud se nechcete koupat na Adama nebo Evu, budete potřebovat plavky, pokud možno z nové kolekce, abyste byli trendy. Co se týče mužů, mají výběr plavek značně ulehčen. Prostě si vyberou ty, které se jim budou nejvíce líbit. U žen je to ale komplikovanější. Dámské plavky by totiž neměly být pouze vizuálně zajímavém, ale rovněž by měly podpořit ty správné rysy postavy a ty špatné naopak upozadit. A to je někdy úkol opravdu složitý.
modelka v plavkách

Výběr s profíkem

Abyste měla hezkou postavu i v tak střídmém oblečení jako jsou plavky, musíte vybírat skutečně uvážlivě a hlavně zkoušet, zkoušet a zase zkoušet. Ideální by bylo, kdybyste šla nakupovat s kamarádkou nebo ještě lépe, abyste si najala módního poradce. Zní to sice trochu jako snobárna, ale může se vám to vyplatit. Navíc za hodinku nebo dvě, co si budete své nové svršky do vody vybírat, nedáte ani za sebelepšího poradce kdovíjak velkou sumu. Pokud se rozhodnete vyrazit i bez odborné pomoci, měly byste se během vybírání soustředit hlavně na prsa. Menší ňadra můžete schovat do pus-up podprsenky, pro větší už bude potřeba svršek s kostnicí, aby prsa lépe držela.
blondýna v bikinách

Retro

Co se týče vizuálního ztvárnění, letos v dámských plavkách hraje prim retro. Do módy se zase vrací placky jako vystřižené z osmdesátých let minulého století. Jsou trochu vyzývavější, ale v případě, že máte postavu jako panenka, nemusíte se vůbec rozpakovat si je koupit. Pro méně odvážné dámy jsou určeny plavky, které jako by vypadly z let padesátých. Ty jsou mírně cudnější, ale stále v nich můžete být sexy. Stejně jako loni, i letos jsou v kurzu různé vzory květin, případně potisky se zvířaty. V tomto ohledu se toho za jeden rok příliš mnoho nezměnilo. Přeci jen je tu však jedna změna, a to jsou krajky a volány, které někteří výrobci použili jako ozdobu. Vypadá to svěže a neokoukaně.