Rozhodli jste se pro změnu? Můžeme Vám s tím pomoct. Když přijde čas a je potřeba vystěhovat byt a není už síly ani času na práci. Můžete využít naše služby.

Stěhování domácností a těžkých břemen

Rozhodli jste se pořídit nové bydlení? Pak přijde na řadu otázka, balení, odvozu, pronájmu auta, žádosti u známých a kamarádu. Pojďme to společně zkusit jednoduše. Ozvěte se nám jsme profesionálové.

Přijedeme a rozmontujeme Váš nábytek a odvezeme ho na Vámi vybrané místo. Nebo jste se rozhodli, že už opravdu potřebujete nový gauč. Vaše lednička se s Vámi rozloučila. Přichází čas pro nás, novou věc přivezeme, smontujeme a dáme jí na místo kde Vám bude sloužit. Když se bude jednat o nějaké speciální zapojení myčky nebo jiného spotřebiče zcela zdarma přijede i technik, který se odborně postará o zapojení.

Stěhování domu.

Stěhování firem

Pro každou firmu jsou důležité jiné komodity, ale myslím že pro všechny je stejně důležitý čas. Náš technik za vámi přijede a domluvíme celý proces stěhování levně v Praze Stehovani-mamut. Pak už je to na nás. Aby jsme zabránili poškození vašeho majetku. Věci pečlivě zabalíme do folií. Věci odvezeme podle vašich pokynů na určené místo. Pak už přijde na řadu jen předání, podepíšeme papír a případně doladíme podle vašich aktuálních představ. Ano. Víme, že potřeby klienta se vyvíjí, půjdeme s vámi krok po kroku.

Vyklízení skladů.

Vyklízení

Každý kdo zažil tu chvíli když mu zemře někdo blízký kdo žil sám uzná, že vyklízení léty nahromaděných pokladů může být velký oříšek. Vyklízení bytu může být ještě milou součástí rozloučení, ale když přijde na řadu sklepy, půdy, garáže a jiné přístavky může se celé vyklízení protáhnout. A pak přichází otázka. Chce někdo nějaký majetek, který zůstal? Kam odvezeme zbytek věcí? My se o to postaráme. Věřte, že na to nejste sami. My jsme tu pro Vás