Předlistopadová éra, byla ve znamení kouřících komínů u průmyslových podniků a zaměstnanci v ponuré náladě a prostředí obsluhovali stroje, které vládnoucí strana zabrala původním vlastníkům po únoru 1948 a inovace nebyly zrovna v módě a zkostnatělý průmysl, kde na vedoucí funkci nebylo třeba znalostí a zkušeností, ale příslušnost ke straně, toto vše přebila a tak se ve vedoucích funkcích střídali neschopní a neschopnější. Bohužel svět nestál a východní blok, dále na historických strojích jel setrvačností z První republiky a na nenáročné trhy, jako byl Sovětský, tuto výrobu polykaly, pětiletky se plnily a stranický tisk to dokázal ještě přetavit ve vítězství socialismu nad kapitalismem.

kovovýroba

Po změně politického režimu v listopadu 1989, se ovšem otevřely stavidla, dlouho spoutaného lidského génia a kvalita se znovu stala měřítkem a se vzrůstajícími nároky normálně fungujícího trhu na principech poptávky, nabídky, vzrůstaly i nároky na strojní vybavení, měřící pomůcky a příslušenství. Stejně tak začala činnost i naší společnosti. Jelikož jsme měli vztah ke strojírenství, bylo celkem nasnadě, že se pokusíme najít své místo v oboru. Přes porodní bolesti jsme se vypracovali ve společnost, která si vydobyla velmi silnou pozici na trhu, a návraty našich spokojených zákazníků nám dávají zpětnou vazbu o tom, že je naše cesta úspěšná.

nátroje

Náš záběr není jen v České republice, ale naše aktivity zahrnují i Slovenskou republiku. Vykupujeme a nabízíme především materiál pro kovovýrobu. Náš materiál je nepoužitý a pochází velkou měrou z výkupu nadnormativních zásob podniků a firem. Díky našim kontaktům a znalostem jsme schopni toto zboží nabízet našim zákazníkům za bezkonkurenční ceny a i to je jeden z důvodů spokojenosti našich zákazníků. Pokud máte zájem o určitý výrobek, můžete zadat jeho kód do formuláře na našich webových stránkách. Stejně tak postupujte při nabídce z vaší strany.

Jen orientačně uvádíme některé z produktů v našem prodeji, pro lepší orientaci. Všechny podrobnosti, kontakty a formuláře najdete na výše uvedených webových stránkách.

-Nástroje na závity.

-Měřidla obecně, např. sinusové pravítka I-nastroje.cz.

-Pilové kotouče a listy.

-Protahovací trny Škoda.

-Upínací nástroje.

-Vyměnitelné břitové destičky.

-Ložiska.

Lamelové řetězy pro variátory.

Budeme se těšit, že nás zkontaktujete.