Vlastnit více jak jeden automobil může být výhodné, a to především u rodin, které potřebují na nákup, do práce nebo odvézt děti na kroužek. Děti ovšem postupem času vyrostou a druhý vůz se stane spíše přítěží a zbytečným žroutem peněz. Pojištění i pravidelný servis je třeba provádět i na autech, které pravidelně nepoužíváme a těch pár cest jednou za měsíc jen těžko vyváží vynaložené finance. Ne každý je ale rozený obchodník a mnoho lidí se proto prodeji vyhýbá kvůli vyřizování přepisu, prodejní smlouvě nebo zveřejnění inzerátu. Automobil lze přitom prodat i mnohem snadněji a to firmě, která se na výkup vozů specializuje a má efektivní procesy na odhad, kontrolu stavu i přepis a vyplacení peněz. Peníze na ruku, okamžité předání nebo jednoduchý přepis umožní rychlý a bezstarostný prodej automobilu bez ohledu na značku, stav nebo model.

automobil

Peníze ihned

Trh s ojetými auty není pro každého a mnoho nováčků se u prodeje nepříjemně spálí. Nízká výkupní cena, nevýhodné podmínky ve smlouvě nebo dlouhé čekání na slíbené peníze jsou jen několika z častých problémů, které musí prodejce řešit. Proces samotný přitom může trvat i několik měsíců a výsledek je ne vždy uspokojivý.

dodávka

Lepším řešením je proto přenechání profesionální firmě, která se na výkup specializuje a dokáže přesně odhadnout hodnotu i vyplatit peníze ihned na ruku. Není přitom třeba jezdit nějak daleko. Díky pobočkám v Praze, Brně nebo i jiných městech lze automobil odvézt jen několik kilometrů daleko a odjíždět s penězi během několik minut. Zjistit odhad ceny je navíc možné online, a to po vyplnění formuláře a nahráním několika fotografií. Každý si tak může nechat ocenit svůj automobil a rozhodnout se, zda se mu prodej vyplatí. Samozřejmostí je i posouzení dodávek, karavanů nebo motocyklů, které mohou stát na zahradě, aniž by je někdo prakticky využíval.