Hledáte nějakou zábavu, která by měla skutečnou úroveň a vy byste ji mohli využít jako skvělou stmelovací akci pro váš pracovní tým? Anebo hledáte zlatý hřeb narozeninové party s přáteli? Nebo pátráte po jedinečném a neotřelém dárku, který darujete svým blízkým?

skupina-mensi

To vše hravě splníte, pokud si rezervujete pobyt v laser aréně v Praze. V LaserFun vám totiž mohou nabídnout daleko víc než jen obyčejnou střílečku, přičemž žádný milovník této zábavy nebude ani trochu zklamán, ba naopak. Takže jestli jste doteď hledali skvělou arénu, která vám nabídne množství super zábavy, jakou milujete, tak jste na tom pravém místě!
Čeká vás zde pohyb, napětí, adrenalin. A také legrace – hromada zábavy, kterou si všichni užijete a celý váš tým bude mít ještě dlouho na co vzpomínat.
Tento adrenalinový pohybový mix je dokonalým relaxačním koktejlem pro vaši mysl, neboť váš mozek zaměstná natolik, že již nebudete mít příležitost uvažovat nad jinými věcmi, které tíží vaši hlavu.

A rozhodně si nedělejte žádné starosti s vaší fyzickou kondicí, protože k této hře nepotřebujete žádné speciální dovednosti, ať už se jedná o vaši fyzičku či strategické myšlení. Uvidíte, že z obrovského množství různých her si brzy vyberete takové, které vám maximálně vyhovují, ať už začínáte anebo jste ostřílenými profíky. Je zde pro vás přichystáno hned jedenáct herních módů a dvě velké arény, ať už upřednostňujete historické kulisy aztéckých ruin anebo moderní bludiště.

IMG_8111ps

Ve hře vyhrává ten, kdo udělí největší počet zásahů svým soupeřům, nicméně vítězem je prakticky každý, kdo se pustí do hry, protože tato zábava jednoznačně posílí http://hokej.cz/boleslav-chce-zvysit-duraz-lovila-v-ahl-posili-ji-american-samuels/5027833vaši fyzickou i psychickou kondici. Alespoň na chvíli tak budete moci dokonale vypnout a soustředit se na jiný svět a výkon než po vás vyžaduje zaměstnání anebo studium. Uvidíte, že vám toto rozptýlení udělá dobře.