• Rovnátka – kdysi nevzhledný prvek, který lidé vnímali špatně a horko těžko se s ním srovnávali. V dnešní době je poměrně samozřejmostí a je vnímám daleko lepším způsobem.

zubař

Vlivem genetiky ale také vlivem prostředí, ve kterém žijeme a péčí o náš chrup můžeme ledacos ovlivnit, ale jen těžko ovlivníme, jak nám vlastně zuby rostou, jestli jsou hezky v řadě, nebo budou potřebovat pomoct, protože nám rostou křivě. Ústa jsou hodně vnímána a každý se dívá již při prvním pohledu na tvář a následně na ústa. Pokud mluvíme, přejeme si, abychom měli chrup zdravý, čistý a krásný. To vše je možné a to díky speciální technice.

Rovnání zubů u pacientů všech věkových skupin

U dětí se setkáváme s rovnátky poměrně běžně, zatímco dospělí se tomuto stavu snaží spíše vyhýbat nebo si říkají, že je to zbytečné. Rozhodně to zbytečné není, protože jde o vaše ústa a o váš chrup.
Pro dospělé je prioritou, aby měli neviditelný typ. Naopak pro děti máme připravené barevné nebo s obrázky. Jedná se o snímací typ, který se dá takto krásně barevně upravit. Nebo v jiném případě vytvořit tak, aby byl co nejméně vidět.

Moderní snímací průhledné dlahy typu Invisalign jsou příjemnou změnou v případě, že chcete, aby fixace nebyla viditelná. Naopak pokud byste chtěli zvolit fixní ortodontické přístroje, pak se volí v barvě kovu nebo estetické.
Zabýváme se různými činnostmi:
Abychom docílili správné, efektivní a především úspěšné léčby, je zapotřebí k tomu doložit některé dokumenty. Pro úspěšnou ortodontickou léčbu je zapotřebí již předem nachystat potřebné informace. Bude nás zajímat:

křeslo

  1. Vstupní konzultace
  2. Klinické vyšetření
  3. Zhotovení otisků chrupu
  4. Rentgenové snímky

Nesmírně důležité zůstávají všechny body a nesmí se nic opomíjet. Každému problému se věnujeme s velkým úsilím, abychom mohli předejít obtížím a zajistili kvalitní péči. Nezapomínáme ani na konzultaci s pacientem. Následně potom může celý proces začít.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup