V dnešní době v internetových prodejnách můžeme narazit na desítky a desítky druhů a značek parfémů. Při každé návštěvě online obchodu čelíme nelehkému rozhodnutí, která vůně je pro nás ta ideální, a to především pokud ji nemáme možnost osobně ovonět a vyzkoušt. Tenhle mnohdy zdlouhavý proces vám snad možná ulehčí následující seznam parfémů, které díky své charakteristické vůni rozhodně stojí za vyzkoušení.

dámské vůně

Roses de Chloé

Jemná a půvabná květinová vůně se srdcem tvořeným růží a magnolií. I při aplikaci většího množství nepůsobí dráždivě. Skvěle se hodí na každodenní používání a nejlépe podtrhne přirozenou krásu dívek a mladších žen.
parfém chloé

DKNY Be Delicious

Svěží květinově-ovocná vůně, která sedí každé ženě. Od jablečných tónů se přes magnólii rozvíjí až ke květinovému srdci. Také je naprosto ideální jako parfém na denní používání a chybu neuděláte ani, když se jí navoníte na slavnostnější příležitost.

Versace  Bright Crystal

Velmi ženský a smyslný parfém s květinovými i ovocnými tóny dokonale podtrhne krásu ženy a doladí každý look. Na kůži vydrží vonět po celý den. Počáteční náznak citrusových plodů přechází v sladké tóny oblíbené magnólie a pivoňky. Hodí se ke každodennímu nošení i speciálním příležitostem.

Calvin Klein Euphoria

Tento parfém si od svého uvedení na trh získal řady pozitivních ohlasů. Jeho obsah jde v ruku v ruce s tvarem flakonku, který má připomínat orchidej v rozkvětu. Kromě květu černé orchideje a lotosového květu v sobě skrývá i granátové jablko a tomel. Ideální výběr pro výjimečné okamžiky.

L\’Eau de Chloé

Svěží, lehká a dívčí. Hlava se skládá se šťavnaté vůně citrusů a broskve, a postupně přechází přes tóny růží až k srdci tvořenému frézií, pivoňkou, magnólií a dominantní konvalinkou. Nejlépe vynikne při denním používání.
parfém s mašlí

Dior J\’adore

Elegantní ženská vůně s nádechem luxusu je perfektní volbou pro speciální okamžiky. Její základ tvoří amarantové dřevo, ostružiny a pižmo. Srdce je složeno z jasmínu, švestky, fialky, orchideje a růže.