Plánujete letní dovolenou se čtyřnohými mazlíčky a nevíte kam se podívat? Lákají vás hory, turistika a krásy přírody? Kam se vydat a co nového vidět. Kde sehnat to správné ubytování, aby jim nevadilo, že máte dva velké psy. Jsou to členové rodiny a vy je nechcete nechat doma. Když už někam jedete, vždy je berete sebou a letošní dovolená by neměla být jiná. Někteří provozovatelé nejsou zvyklí na psí mazlíčky a do svých rekreačních domů nebo penzionů je nechtějí, aby nedošlo k poškození majetku. Většinou když řeknete, že máte psa nebo dva myslí si, že je to pes menšího vzrůstu, jako jsou čivavy nebo jezevčíci. Když jim řeknete, že vlastníte dva ridgebacky už se na situaci dívají jinak.

čisté řeky

Mi vám představíme kemp, do kterého si můžete mazlíčky vzít. Bude jedno, jestli budete mít ridgebacka nebo jezevčíka. Mluvíme o kempu ve Slovinsku . Je to krásná země, která vás zaujme svou rozmanitou přírodou a čerstvým vzduchem. Kemp je poblíž městečka Zgornje Jezersko. Je to krásné horské městečko. Z kempu je přímý výhled na hory. Má vyhrazená místa pro stany, karavany a obytná auta. Nebo můžete využít k ubytování glamping chatku. Chatky jsou pro dvě osoby nebo pro pět osob. U každé chatky je venkovní posezení. Sociální zařízení je společné pro všechny ubytované. Majitelé jsou důkladní a dbají na čistotu. Nemusíte se bát, že by zařízení bylo špinavé. K využití je venkovní zastřešený gril nebo plynový hořák. Děti si mohou vyhrát na dětském hřišti, odkud http://www.rozhlas.cz/priroda/porady/_zprava/62015 uslyšíte jen radostný smích.

psí mazlíčci

K pobytu je možné si připlatit bohaté snídaně. Můžete tak ochutnat místní suroviny. Nebo si objednat místní bylinkové čaje nebo likéry. Majitelka si sama bylinky sbírá a vyrábí z nich jedinečné chuťové skvosty. Ty si můžete zakoupit i na památku nebo pro příbuzné.
Neváhejte a vydejte se s mazlíčky k nám. Rádi vás uvidíme.