Vystoupení kouzelníka je ideální program pro každou akci, protože si při něm každý užije spoustu zábavy, a proto ho pozvěte třeba na oslavu narozenin.

Kouzelnické služby

Dospělí

Možná si říkáte, že kouzla a čáry se pojí s pohádkami, a proto je to záležitost spíše po děti. Ovšem opak je pravdou, protože kouzlení je vhodné i pro dospělé a rozhodně se nejedná o nějakou nudnou událost, při které byste usínali. Už při prvních minutách pochopíte, že se jedná opravdu o fascinují vystoupení, jenž jen tak nějaká zábava nepřekoná, a proto se vyplatí zařadit kouzelníka mezi hlavní program, čehož nebudete nikdy litovat.

trik s kartami

Na večírky je ideální mikromagie, což je poměrně novinka, ovšem má rozhodně co nabídnout a zároveň je to ideální zpestření večírku. Nejedná se totiž o vystoupení, kde by něco kouzelník předváděl a ostatní jen nečinně přihlíželi, protože kouzla se dějí u každého stolu zvlášť. Jednotlivý hosté jsou do programu přímo zapojeni, takže jsou součástí celého kouzla, což je mnohem zábavnější než jen přihlížet. Kouzlení je opravdové, takže se i dospělí se budou divit, jak celé této magie kouzelník dosáhl.

Děti

Každý z nás měl v dětství velkou fantazii a představoval si různé věci, což samozřejmě k tomuto věku rozhodně patří. Proto také děti miluji pohádky a různá kouzla, jenž se v nich odehrávají. Ovšem nezůstaňte jen u představ a dětem pozvěte na akci skutečného kouzelníka, jenž je opravdu ohromí. Kouzelník pracuje přímo s dětmi, a proto je zapojuje do programu.

nafukovací balónek

Dokonce se děti naučí i jednoduchá kouzla, jež můžou předvádět třeba svým kamarádům. Rozhodně tato akce není jen pro děti, protože se zaměřuje i na rodiče, aby se bavilo celé publikum, protože to je u takového programu nejdůležitější. Mezi těmi nejmladším jsou velice oblíbená zvířátka z balónků, a proto není problém si domluvit takový program, kde se budou vyrábět. Děti si můžou určovat jaké zvířátka chtějí vyrobit. Pro spolupráci dětí s rodiči je tu kouzelná školka, jenž je pro rodiny s dětmi naprosto ideální. Tato školka je ideální i pro velké akci, kde bude spousta rodin.